موج جدیدی از نسخه های GT برای محصولات کیا در راه است

دوشنبه 11 مرداد 1395 ساعت 06:06:35 ب.ظ

موج جدیدی از نسخه های GT برای محصولات کیا در راه است

زمانی که آلبرت بیرمن به عنوان مدیر مرکز تحقیق و توسعه نامیانگ هیوندای و کیاموتورز انتخاب شد، همه انتظار داشتند رویکرد این شرکت ها به سمت ارائه محصولاتی اسپرت تر متمایل شود و برای تحقق این امر زمان زیادی لازم نبود.

مدیر سابق ام پاور بی ام و در مصاحبه اخیر خود گفته است که موج جدیدی از نسخه های GT برای محصولات مختلف این شرکت به زودی روانه بازار خواهد شد. وی در این باره گفته است : « شاید برای تمام محصولات کیا نسخه GT ارائه نکنیم اما عمده طیف تولیدات ما به زودی لباس اسپرت تری به تن خواهند کرد. »

اپتیما GT اولین نمونه از این برنامه است که با موتور ۲ لیتری توربو به قدرت ۲۴۲ اسب بخار به زودی آماده تحویل به مشتریان خواهد بود. محصول بعدی احتمالا کیا ریو GT میباشد که میتواند رقیبی برای فورد فیستا ST محسوب شود. اما در اینجا یک شکاف وجود دارد که با عرضه اس یو وی اسپرتیج GT پر خواهد شد.

به گفته بیرمن محصولات GT کیا برخلاف سری N هیوندای بر استفاده در پیست تمرکز نداشته و از فناوری های الکترونیکی گرانقیمت نیز استفاده نخواهد کرد. در این خودروها بیشتر سعی بر بهبود دینامیک خودرو شده است. وی عقیده دارد محصولات کیا به طور ذاتی اسپرت از هیوندای هستند و نیازی به تغییرات عمده و پیچیده برای تبدیل شدن به یک خودروی GT ندارند. وی در این خصوص افزود : « برای پیشرانه اپتیما GT ما بر روی سه نوع موتور تحقیق کردیم و در انتها این موتور انتخاب شد. همچنین در خصوص گیربکس نیز اولویت ما گیربکس های دستی با قابلیت تعویض سریع دنده است تا حس اسپرت بیشتری به راننده منتقل شود، هرچند گیربکس های اتوماتیک نیز در دستور کار خواهد بود.

بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com