سدان A کلاس به سبد محصولات مرسدس افزوده می‌شود

یکشنبه 5 دی 1395 ساعت 06:08:42 ب.ظ

سدان A کلاس به سبد محصولات مرسدس افزوده می‌شود

در مقایسه با کلاس CLA، سدان A کلاس شباهت بیشتری با فرم متداول یک سدان داشته و در نتیجه کابینی بزرگ تر به ویژه در صندلی های عقب دارد. چیزی که قابل حدس می‌باشد این است که این سدان از نمونه های بزرگ تر C کلاس، E کلاس و S کلاس در شکل ظاهری الهام بگیرد.

مرسدس گفته است بازار هدف اصلی برای A کلاس سدان، آمریکا و چین می‌باشد که اتومبیل های سدان به هاچ بک ترجیح دارند. با این حال گفته شده نسخه فرمان راست A کلاس سدان نیز تولید خواهد شد.

همانند بسیاری از سدان هایی که در چین تولید شده، A کلاس جدید در دو فرم استاندارد و کشیده (لانگ ویلبیس) ساخته خواهد شد که مورد دوم بطور اختصاصی برای بازار چین خواهد بود.

نسل دوم پلتفرم MFA از هر دو آرایش دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل پشتیبانی خواهد کرد. در خصوص این سدان پیش بینی می‌شود همانند نسخه هاچ بک مجهزترین تیپ آن AMG 45 مجهز به موتور ۲ لیتری توربو با آرایش چهار چرخ متحرک خواهد بود.

تصاویر مخفیانه از پروتوتایپ نسل بعدی هاچ بک A کلاس در اکتبر گذشته ثبت شد. این هاچ بک تا پیش از پایان سال ۲۰۱۷ معرفی شده و احتمالا در سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد.

بنابراین به گفته این نشریه انگلیسی سدان A کلاس نیز احتمالا در همان زمان عرضه خواهد شد و این احتمال نیز وجود دارد که خودروساز آلمانی با عرضه جداگانه هریک از نمونه های سدان بازار بیشتری برای آن کسب کند.

منبع : تسنیم

بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com