شرایط اجاره خودرو و ماشین عروس

شرکت توسعه گردشگری و اجاره خودرو پارس با کادری مجرب در خدمت شماست.

اجاره ماشین عروس:

در اجاره خودرو جهت استفاده به عنوان ماشین عروس قیمتهای اعلام شده برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح لغایت 24 همان روز میباشد . در صورت استفاده بیش از این ساعات بعد از ساعت 24هزینه مدت زمان اضافی به صورت ساعتی با افزایش 30 درصدی شیفت شب محاسبه خواهد شد.

ماشین عروس به دو صورت بدون راننده و با راننده اجاره داده میشود . در روش اجاره با راننده بعد از رزرو خودرو , در تاریخ مشخص شده راننده با خودروی مورد نظر در ساعت 9 صبح جلوی گلفروشی حاضر میشود و بعد از اتمام کار گل آرایی برای ادامه مراسم با راهنمایی و همراهی داماد اقدام به حرکت در مسیر آرایشگاه , آتلیه , باغ و در انتها سالن برگزاری مراسم مینماید . در این نوع اجاره خودرو هیچ ضمانتی از مشتری دریافت نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو اعم از تصادف , خلافی ,بنزین و سایر موارد به عهده شرکت می باشد.

در روش اجاره ماشین عروس بدون راننده در هنگام عقد قرارداد چکی به عنوان ضمانت از مشتری دریافت میگردد و در روز مقرر خودرو در جلوی گلفروشی تحویل مشتری شده و یک نفر تا اخر مراسم در خودروی فیلمبرداری یا خودروی دیگر همراه اکیپ خواهد بود و در انتهای مراسم بعد از تحویل خودرو چک ضمانت به مشتری عودت می گردد. در این روش تمام مسئولیت خودرو در قبال تصادف , خلافی به عهده مشتری خواهد بود.

جهت انتخاب خودروی مورد نظر به لیست خودروها مراجعه فرمایید.

اجاره خودرو بدون راننده:

در این روش در هنگام عقد قرارداد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یکی از مدارک ( 1 – سند مالکیت 2- جواز کسب 3- اجاره نامه معتبر 4 – مبلغی نقدی به عنوان ودیعه) به عنوان ضمانت عودت خودرو از مشتری گرفته می شود و همزمان خودرو برای مدت مشخص شده به مشتری گرامی تحویل داده میشود.

بدیهی است که تمام مسئولیت خودرو از قبیل تصادف , خلافی , اعمال خلاف قانون و سایر موارد قانونی در مدت اجاره به عهده مشتری عزیز میباشد . و بعد از عودت خودرو تمام تضمینهای داده شده به مشتری برگردانده میشود و فقط چکی جهت تضمین پرداخت خلافی به مدت 15 روز کاری نزد شرکت نگهداری میشود که بعد از تسویه خلافی به مشتری عودت میگردد.

جهت انتخاب خودروی مورد نظر به لیست خودروها مراجعه فرمایید.

اجاره خودرو با راننده:

در این روش نیاز به ارائه هیچ مدرکی به عنوان تضمین نخواهد بود و مشتری گرامی با پرداخت بیعانه و رزرو خودروی مورد نظر میتواند در موعد مقرر خودرو را با راننده های مطمئن و مرتب و منظبت در اختیار داشته باشد .

در این روش تمام مسئولیت خودرو از قبیل تصادف , خلافی و غیره به عهده شرکت بوده و مشتریان عزیز هیچ گونه مسئولیتی در قبال حوادث پیش آمده نخواهند داشت.

جهت انتخاب خودروی مورد نظر به لیست خودروها مراجعه فرمایید.

برای اجاره خودرو هم اکنون با شرکت اجاره خودرو پارس تماس بگیرید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com