نکاتی درباره اجاره خودرو

نکاتی درباره اجاره خودرو

آیا برای سفر خود نیاز به خودرو دارید؟ اجاره خودرو می تواند آزادی عمل و انعطاف پذیری بیشتری را در هنگام سفر برای شما فراهم آورد. همچنین در برخی نقاط جهان این تنها روش در دسترس برای نقل و انتقال می باشد. اما اجاره خودرو در عین حال می تواند پیچیدگی هایی همانند انتخاب مناسب را برای سفر شما بوجود آورد. نکات زیر موارد کاربردی جهت کاهش هزینه، انتخاب بهترین قرارداد و پیشگری از مشکلات احتمالی در اجاره خودرو را گوشزد می کنند.

 

انتخاب خودرو

به دقت در مورد نوع خودرویی که نیاز دارید تحقیق کنید. اگه قصد دارید فرزندانتان را همراه خود ببرید و یا وسایل زیادی بهمراه دارید، احتمالا به یک خودرو شاسی بلند و یا به یک سواری بزرگ نیاز دارید. اما اگه به دنبال کاهش هزینه و سوخت می باشد احتمالا باید به دنبال رزرو کوچکترین خودرو های موجود در بازار باشید.

اما سایز خودرو تنها فاکتوری نیست که نیاز به توجه دارد. آیا دنبال گزینه ای مناسب با محیط زیست می باشید؟ امروزه بسیاری از شرکت های اجاره خودرو ، محصولات هیبریدی را جهت اجاره ارائه می کنند. اگه  قصد سفر به منطق پر ترافیک را داشته و از عوض کردن متوالی دنده خسته می شوید، حتما می بایست نسبت به اجاره خودرو هایی با گیربکس اتوماتیک اقدام نمایید. همچنین بررسی نمایید که آیا شرکتی که قصد اجاره خودرو از آن را دارید، آیا امکانات اضافی که ممکن است نیاز داشته باشید از قبیل چوب اسکی یا چی پی اس را در اختیار شما قرار خواهد داد یا خیر.

 اجاره خودرو

رزرو خودرو

شرکت های بزرگ اجاره خودرو در سراسر جهان یافت می شوند. اما بنا بر جایی که قصد مسافرت به آن را دارید، شرکت های محلی وجود دارند که می توانند قیمت هایی به مراتب کمتری را پیشنهاد دهند. اما پیش از اجاره خودرو از شرکت های محلی، نظرات مشتریان پیشین را بررسی کرده و مطمئن شوید استاندارد های ارائه شده توسط این شرکت ها با استاندارد های جهانی مطابقت داشته باشد.

هیچوقت جستجو برای یافتن بهترین قیمت و خدمات را فراموش نکنید. شرکت های محلی اجاره خودرو اغلب تخفیفات ویژه ای را ارائه میکنند که برای اطلاع از تخفیفات ویژه می توانید به وب سایت های این شرکت ها مراجعه نمایید.

 

درک  درست از اجاره خودرو

اگر قصد اجاره خودرو به صورت آنلاین را دارید می بایست شرایط و مقررات اجاره خودرو را قبل از رزرو به شکل دقیق مطالعه نمایید. اگه به شکل تلفنی اقدام به اجاره می نمایید حتما از کارشناس شرکت در باره محدودیت های موجود سوال نمایید. حتما از شرایط اجاره خودرو خود مطمئن شوید. آیا جریمه برای عدم حضور شما وجود دارد؟ برای چه مدت خودرو برای شما نگه داشته می شود اگر شما در ترافیک گیر کرده و دیر برسید؟ آیا امکان استفاده چند راننده وجود دارد و اگر اینطور است آیا اسامی آنها میباست اطلاع داده شود؟ آیا دختر 20 ساله شما اجاره رانندگی با خودرو را دارد؟

اگر قصد  اجاره خودرو به منظور مسافرت به خارج از استان یا کشور را دارید حتما از محدودیت های احتمالی موجود اطلاع پیدا کنید. جهت رعایت ایمنی خود در هنگامی که خودرو دچار مشکل می شود از وجود مراکز تعمیراتی شرکت در مناطقی که قصد مسافرت به آن را دارید اطلاع پیدا کنید.

درصورتی که برای سفر های یکطفه خودرو را اجاره می کنید از هزینه تحویل خودرو در محل اطلاع پیدا کنید. این هزینه می تواند زیاد باشد.

همیشه کد پیگیری دریافت نمایید. جهت ااره خودرو در فرودگاه، همیشه شماره پرواز خود را به نماینده مشتریان شرکت اجاره خودرو اطلاع دهید. این اقدام در هنگام تاخیر پروازی باعث در رزرو ماندن خودرو برای شما خواهد شد.

 

اجاره خودرو

هزینه واقعی اجاره خودرو

هزینه ای که  جهت اجاره خودرو در بیلبورد های تبلیغاتی مشاهده می کنید می تواند بسیار کمت از هزینه واقعی باشد. رقم دقیق پرداختی شما بعد از افزودن مالیات های محلی و منطقه ای، هزینه ای فرودگاهی، هزینه ای اضافی راننده، بیمه، سوخت و هزینه های هنگام تحویل مشخص خواهد شد. این هزینه ها در مواردی به بیش از دوبرابر مبلغ اعلام شده افزایش پیدا می کند.

همچنین مبلغ اعلام شده در تبیغات می تواند برای مدت کوتاهی معتبر بوده و یا خوروی تبلیغ شده مناسب شرایط شما نباشد.

اخیرا وب سایت های اجاره خودرو نسبت به ارائه قیمت شفاف تر شده و هزینه کامل اجاره خودرو شامل بیمه، مالیات و غیره... را اعلام می کنند.

همانند شرکت های هواپیمایی، شکرت های بزرگ اجاره خودرو نیز  قیمت های خود را بطور منظم و بر اساس خودروهای موجود بروز رسانی می کنند. بنابر این قیمت ها برای مدت کوتاهی معتبر و بوده و در صورت عدم رزرو در همان لحظه امکان تغییر قیمت وجود خواهد داشت.


بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com