انواع سانروف ( سقف باز شونده )

انواع سانروف ( سقف باز شونده )

سانروف پاپ آپ Pop-up:
این نوع از سانروفها بصورت پنجره ای ساده اند که روی یک لولا با زاویه به سمت بالا باز می شوند و مزیت اونها سادگی، امکان بازکردن و جدا کردن کامل و گذاشتن در صندوق، و ارزانی تکنولوژی است. بعلاوه موقع باز شدن فضای داخل اطاق رو محدود نمی کنن.

 


اسپویلر SPOILER Sunroofs:
این نوع از پنجره ها بصورت کشویی و نه تا شونده باز می شوند. سایر مزیتهای نوع پاپ آپ رو به همراه دارند ولی اندکی پیچیده تر می باشند. اغلب این سانروفها، الکتریکی هستند و برای خودروهایی با سقف کوچک مناسب می باشند.

سانروف های INBUILT:
در این نوع از سانروف، پنل درون سقف بصورت کشویی حرکت می کند و به سمت عقب رفته و فضا برای ورود نور و هوای تازه فراهم می شود. معمولاً بصورت الکتریکی و از جنس فلز می باشند. عیب آنها اینست که فضای داخل اطاق را بواسطه نیاز به سقف قطورتر کاهش می دهند و البته گرانتر پیچیده تر می باشند. این نوع از سانروف باید در کارخانه روی خودرو نصب شود و امکان نصب متفرقه و کارگاهی آن به سادگی مقدور نمی باشد.


سانروف تاشونده FOLDING:
این نوع از سقف ها که نمونه آن در ژیان به چشم می خورد، با استفاده از یک پوشش برزنتی یا چرمی که تا یا لوله شده و سقف را باز می کنند، ساخته می شوند. معایب آنها ورود صدا و نفوذ آب می باشند ولی تکنولوژی خاصی نداشته و ارزان می باشند.

 

سانروف کشویی TOP-MOUNT SLIDING:
این نوع از سانروفها بصورت کشویی و روی یک جفت ریل که روی سقف نصب شده به سمت عقب حرکت می کنند. با این حال امروزه از این نوع سانروف استفاده نمی شود.

سقف پانورامیک PANORAMIC ROOF SYSTEMS:
این نوع از سیستمهای سقف باز شو از یک یا دو قطعه شیشه بزرگ تشکیل شده اند که سطح اعظم سقف را دربر می گیرند. مزیت آنها نور زیاد کابین و زیبایی منحصر بفرد می باشد. اخیراً این نوع سقف بیشتر بکار گرفته می شود.

 

سقف جداشونده REMOVABLE ROOF PANELS:
در این نوع از سقف، کل سقف یا قسمتی از آن جدا شده و در صندوق قرار می گیرد.

سقف شیشه ای ثابت Fixed Glass Panels:
این نوع از سقفها اخیراً باب شده و از یک سقف یکپارچه شیشه ای تشکیل می شود. ممکن است در زیر این پوشش یکپارچه و ثابت فریم سقف دارای حالتهای مختلف باشد.


بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com