اجاره سانتافه

اجاره سانتافه

سانتافه خودروی محبوبی بین مردم است و درصد بالایی از درخواست اجاره خودرو , مربوط به درخواست اجاره سانتافه می باشد.

در واقع این مقبولیت بی دلیل نیست بلکه به خاطر معقول بودن قیمت و امکانات خوب و همچنین طراحی داخلی و خارجی قابل قبول با داشتن آپشنهای زیاد و به روز می باشد.

در بین خودروهای شاسی موجود در بازار ایران یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین خودروها , خودروی سانتافه است, ما در زیر , سعی کردیم محاسن و معایب این خودرو را برای اجاره خودروی سانتافه بررسی نماییم تا اگر به فکر اجاره هودرو سانتافه هستید و هنوز مرددید , بتوانید با دریافت این اطلاعات تصمیم درستی اتخاد نمایید.

 

 

محاسن اجاره خودروی سانتافه

  • فضای داخل خودرو

 خودروی سانتافه با داشتن دو صندلی تاشو در قسمت عقب , امکان نشستن 7 سرنشین را دارد و همچنین فضای داخل کاملا جادار و با صندلی های بزرگ به اندازه کافی فضا برای سرنشینان مهیا نموده است که از این حیث نسبت به هودروهای شاسی هم رده در جایگاه بهتری قرار دارد.

 

 

2 – آپشنهای خوب

سانتافه با دارا بودن اکثر آپشنهای به روز از این لحاظ یک گزینه معقول جهت اجاره خودرو به حساب می آید.

مدل 2015 آن دارای آپشنهای کمتری است ولی مدل 2016 آن دارای تمامی آپشنهای اصلی بوده و برای کسانی که دارا بودن آپشن برای اجاره خودرو برایشان مهم هست بسیار گزینه مناسبی به نظر می رسد.

 

 

3 – هندلینگ خوب  در رانندگی

معمولا کسانی که خودرو اجاره می کنند در پی این هستند تا بتوانند راحت و سریع با خودرو ارتباط برقرار نمایند و هندلینگ خودرو راحت باشد که از این لحاظ نیز خودروی سانتافه در موقعیت خوبی قرار دارد و اجاره کننده سانتافه می تواند به سرعت هندلینگ این خودرو را بدست بگیرد.

 

4- سواری خوب

معمولا خودروهای شاسی از لحاظ سواری در پیجهای جاده کمی ضعیفتر از خودروهای سدان می باشد ولی در بین شاسی های خودرو , سانتافه ازسواری قابل قبولی برخوردار بوده و سرنشینان احساس راحتی کامل در خودرو می نمایند.

ما در بین خودروهای شاسی بعد از لندکروز برای اجاره , سانتافه را پیشتهاد می نماییم.

 

معایب خودروی سانتافه برای اجاره

 

1-قدرت موتور

تنها عیب خودروی سانتافه در ایران قدرت موتور پایین آن می باشد, به دلیل عدم اجازه ورود خودروهای با قدرت موتور بالاتر از 2500 در ایران , خودروی سانتافه با موتور 2400 وارد ایران شده که با توجه به وزن بالای این خودرو , این حجم موتور پایین بوده و خودرو از شتاب خوبی برخوردار نمی باشد.

پس اگر برای شما شتاب خودرو مهم است ما اجاره اسپورتیج را به شما پیشنهاد می دهیم و از این لحاظ به وجود اینکه در مدل 2016 با توربو بودن موتور کمی این موضوع بهبود یافته ولی همچنان این خودرو از شتاب خوبی برخوردار نیست.

 

 

 

 

 

 


بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com