اجاره خودرو راهی منطقی و اقتصادی

اجاره خودرو راهی منطقی و اقتصادی

در واقع اجاره خودرو یک راه حل برای کسانی هست که علاقه زیادی به امتحان خودروهای لوکس دارند و در ضمن نمی خواهند و یا نمیتوانند در حال حاضر خودروی مورد نظر خود را خریداری نمایند .

در واقع خریداری خودرو در ایران با سختی های بسیاری همراه می باشد .

اول اینکه قیمت خودرو در بازار ایران بسیار گران تمام میشود و سرمایه پرداختی برای خرید خودرو توجیه اقتصادی ندارد و اگر هر کسی پیش خودش دو دوتای اقتصادی بکنه منطق ائنو از خرید خودرو بر حضر مینماید.

هزینه سنگین نقل و انتقال این نوع خودرو ها یک مبلغ از دست رفته می باشد و اگر کسی خودرویی را بخرد و بخواهد در کوتاه مدت آن را به فروش برساند و با اینکه تعویض نماید باید هزینه محضر را که حدود 2 درصد قیمت خودرو میباشد متقبل شود .

علاوه بر آن هزینه نگهداری این نوع خودروها گران تمام میشود از یک طرف هزینه بیمه و از طرف دیگر هزینه تعمیرات و قیمت قطعات از جمله قطعات مصرفی  از قبیل لنت و .... بالا می باشد .

مسئله بعدی افت قیمت سالیانه این خودرو ها هست در واقع با گذشت یک سال میلادی از تاریخ ساخت افت قیمت تغریبا زیادی متوجه این خودروها می باشد و اگر خودرو صفر باشد به محض خرید و استفاده چند کیلومتری  افت قیمت وحشتناکی را شاهد هستیم .

تمام موارد ذکر شده در بالا سبب میشود خیلی افراد به این نتیجه برسند خرید خودروهای لوکس به صرفه نیست و در ضمن سرمایه خرید این خودروها اگر در جای دیگر سرمایه گذاری شود و یا حتی اگر به صورت اوراق قرضه و با سپرده بانکی سرمایه گذاری شود ماهیانه مبلغ سود قابل توجهی را به فرد برمیگرداند.

از طرفی استفاده و لذت بردن از خودروهای لوکس همیشه  وسوسه برانگیز است  یک راه حل منطقی و اقتصادی اجاره خودرو میباشد که هر وقت و در هر زمان و در کوتاهترین زمان خودروی مورد نظر را اجاره کرده و مورد استفاده قرار دارد

با اجاره خودرو از هزینه های نگهداری رها میشویم.

تنوع زیادی در اجاره خودروهای مختلف پیش روی ماست.

اجاره خودرو از خوابیدن سرمایه جلوگیری میکند.

اجاره خودرو یک راه کاملا منطقی و اقتصادی می باشد.


بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com