اجاره خودرو در مقیاس جهانی

اجاره خودرو در مقیاس جهانی

به طور کلی به موسسه ای که خودرو ای را به مدت محدود، معمولا از چند ساعت تا چند هفته، اجاره می دهد را موسسه اجاره خودرومی نامند. این موسسه ها معمولا با چندین شعبه مرکزی سازماندهی می شوند و به این شکل به مشتریان خود اجازه بازگرداندن خودرو خود را در مکان های مختلف می دهد. موسسات اجاره خودرو معمولا در اطراف فرودگاه ها، خیابان ها و امکان عمومی یافت می شوند و عموما از طریق مجازی، تلفنی و حضوری اقدام به خدمات اجاره خودرو به مشتریان خود می کنند.

اجاره خودرو در مقیاس جهانی

موسسات اجاره خودرو  به طور کلی به مشتریانی که نیاز به اجاره خودرو برای مدت محدودی دارند خدمات رسانی می کنند. به عنوان مثال افرادی که خودرو شخصی ندارند و یا قصد مسافرت با خودرو های مدرن و ایمن تر را دارند و حتی افرادی که خودرو ان ها به هر دلیلی برای مدت کوتاهی قابل استفاده نیست، از مشتریان عمده موسسات اجاره خودرو می باشند. همچنین تجار و بازرگانان و افرادی که جهت انجام امور شخصی یا تجاری به شهر یا کشوری دیگر مسافرت می کنند می توانند از مشتریان بالقوه شرکت های اجاره خودرو باشند.

اجاره خودرو در مقیاس جهانی

در عین حال دولت ها و موسسات تشریفاتی در هنگام برگزاری کنفرانس ها و سمینار های بین المللی جهت جابه جایی میهمانان خود از خدمات موسسات اجاره خودرو استفاده کرده و از آن ها می توان به عنوان مشتریان پروپاقرص خدمات اجاره خودرو نام برد.

علاوه بر خدمات کلی اجاره خودرو، شرکت اجاره دهنده خودرو عموما امکانات جانبی از قبیل اقلام ضروری خودرو در هنگام سفر،  سیستم جهانی مسیریابی (GPS)، ابزار های تفریحی و یا حتی اینترنت وای فای و صندلی کودک را در موارد خاص در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.


بازگشت

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر:

تهران
سعادت آباد، چهار راه سرو ، خیابان سرو غربی
خیابان بخشایش ، خیابان هفدهم، ساختمان اداری تجاری عرفان

تلفن:

26654526 - 26654536موبایل:

09121770960

09122505919

09121859016

 کانال تلگرام :parsrentcar@

سایت دوم : www.persiangasht.com